Taneční kurzy pro dospělé
Tréninková forma výuky pro taneční páry všech úrovní
Výuka dospělých probíhá ve třech výkonnostních úrovních (začátečníci, lehce pokročilí a pokročilí). Jde o tréninkovou formu výuky a kurzy nejčastěji zahrnují 7 devadesátiminutových lekcí tance jednou týdně.

Během kurzu si nejprve páry osvojí základní taneční kroky a v případě, že navštěvují pokračovací kurzy, postupně upevňují a rozšiřují své taneční dovednosti ve standardních (waltz, tango, valčík, foxtrot, quickstep) i latinsko-amerických tancích (samba, cha-cha, rumba, jive). Pro oživení zařazujeme i některé tance historické a národní (mazurka, blues, pražské podskalí/šíbr, letkiss, polka, country, salsa). Vše záleží na chuti a schopnostech konkrétní skupiny.

Na tréninky doporučujeme pohodlné odpolední oblečení. Pro dámy ideálně sukni nebo šaty, které neomezují v pohybu, pro pány košili nebo polo a pohodlné kalhoty (sako není nutné). Nezapomeňte na vhodnou obuv a dostatek tekutin s sebou.

Do dospělých kurzů přednostně přijímáme kompletní páry, ale v případě zájmu jednotlivce Vás můžeme informovat v momentě volného tanečního partnera nebo partnerky.

Na závěr plesové sezóny pořádáme pro absolventy našich kurzů závěrečný květinový bál, který se stal každoroční tradiční tečkou a neustále získává na oblibě.
Účastníkům kurzů poskytujeme kupón s 10% slevou na taneční obuv zakoupenou u firmy HELLERDANCE Praha
Taneční pro dospělé (začátečníci), Zdice
říjen – listopad 2024
7.10.–25.11.2023, pondělí 18:30–19:45, 7 lekcí

Společenský Klub Zdice, Husova 369, Zdice

Výuka standardních a latinsko-amerických tanců. Není vyžadována žádná znalost tance, případně jako obnovení variací u párů se základní znalostí.

Cena kurzu 3 800 Kč za pár

Přihláška
Taneční pro dospělé (pokročilí), Zdice
říjen – listopad 2024
7.10.–25.11.2023, pondělí 20:00–21:15, 7 lekcí

Společenský Klub Zdice, Husova 369, Zdice

Cena kurzu 3 800 Kč za pár

Přihláška